Czy nadchodzi globalny kryzys? Bezpłatny webinar
Globalny cykl koniunkturalny trwa już 10 lat, ale w ostatnich miesiącach widzimy coraz wyraźniejsze spowolnienie. Nie każde spowolnienie musi kończyć się recesją, a nie każda recesja to giełdowy krach, ale wojna handlowa może okazać się przysłowiowym kijem wciśniętym między szprychy globalnej gospodarki. Czy coraz bardziej powszechna dyskusja o globalnej recesji jest uzasadniona?
Zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się 26 czerwca 2019 r. o godz. 19:00.
Agenda spotkania
- Czy wojna handlowa może doprowadzić do globalnego kryzysu finansowego?
- Jak będzie wyglądać dalsza polityka monetarna FED-u
- Jakie pomysły inwestycyjne mają eksperci na II połowę 2019 roku
- Co dalej z polską giełdą?
- Jak wycenić CD Projekt RED? Czy to bańka czy wciąż okazja inwestycyjna?
Eksperci
Trader 21 – Założyciel bloga Independent Trader, który został uznany za najlepszy ekonomiczny blog roku (2016 i 2017). Obecnie jego artykuły czyta ponad 60 tys osób. Zawodowo zajmuje się inwestowaniem kapitału na globalnych rynkach. Okazjonalnie udziela wykładów o tematyce finansowej oraz chętnie bierze udział różnych debatach.
Albert “Longterm” Rokicki – Inwestor z 17-letnim doświadczeniem, twórca bloga inwestycyjnego Longterm.pl, poświęconego długoterminowemu inwestowaniu na polskiej giełdzie. Autor książki „Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk” PWN 2017, wielokrotny prelegent na konferencjach organizowanych przez SII – „WallStreet” i „Profesjonalny Inwestor”, prowadzi swój własny, autorski program na antenie Inwestorzy.tv – „Pytania do Longterma”.
Dr Przemysław Kwiecień – Główny ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i London Metropolitan University (tytuł MSc). Posiadacz prestiżowego certyfikatu CFA. W XTB pracuje od 2007 roku, wcześniej doświadczenie zdobywał między innymi jako doradca Ministra Finansów, Mirosława Gronickiego i ekonomista Banku Millennium. W XTB kieruje Działem Analiz, jest także pomysłodawcą i redaktorem naczelnym serwisu analitycznego TradeBeat.
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 74% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.