Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wytypuj i wygraj! „Analiza Price Action: Odwroty” [Konkurs]
0

Wytypuj i wygraj! „Analiza Price Action: Odwroty” [Konkurs]

utworzył Paweł Mosionek9 marca 2021

Śnieg nie odpuszcza? Restauracje i kina pozamykane? Nic straconego! Mamy dla Was konkurs i genialną lekturę, która wypełni czas wolny każdego tradera!

Jako Forex Club jesteśmy zaszczyceni objęciem patronatem polskiego wydania książki Ala Brooksa, „Analiza Price Action: Odwroty”. Z tej okazji, wraz ze wsparciem księgarni Maklerska.pl, przygotowaliśmy dla naszych czytelników dedykowany konkurs, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze wspomnianej lektury.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Wytypuj kurs spółki GameStop (#GME) na zamknięciu sesji w dniu 12.03.2021 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 11 marca (czwartek) 2021 r. o godz. 15:29:59, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności” :-).
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” z platformy xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 2 dni od momentu zakończenia konkursu.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Analiza price action: odwroty”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce Analiza Price Action: Odwroty

„Analiza price action: odwroty” to nowa pozycja autorstwa Ala Brooksa. Ponad 600 stron opisanej wiedzy z zakresu inwestowania stanowi wyjątkowo szczegółowy przewodnik, w jaki sposób należy wykorzystywać analizę price action w celu czerpania zysków z rynkowych odwrotów.

Gdzie kupić

Książka do nabycia wyłącznie w księgarni Maklerska.pl w cenie 139 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.


O autorze

al brooks price action

Al Brooks uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na University of Chicago, jednak 30 lat temu porzucił karierę w chirurgii okulistycznej na rzecz tradingu. Sukces osiągnął, gdy opracował swoje unikalne podejście czytania wykresów cenowych, bar po barze. To zapewniło mu stałe zyski niezależnie od zmieniającego się rynku. Jest popularnym wykładowcą na MoneyShow i TradersExpo. Wykładał na czterech kontynentach, edukując tysiące traderów. Uczył również zaawansowanych technik tradingowych na Chicago Mercantile Exchange. Przez wiele lat był współautorem publikacji na temat analizy technicznej w najbardziej poczytnym pośród inwestorów indywidualnych amerykańskim magazynie „Futures Magazine”. Napisał trzy bestsellerowe na amerykańskim rynku książki poświęcone inwestowaniu.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.