Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę „Mistrzowie Rynków Finansowych” [KONKURS]
4

Wygraj książkę „Mistrzowie Rynków Finansowych” [KONKURS]

utworzył Forex Club1 sierpnia 2022

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że najlepsza wiedza pochodzi od praktyków danego fachu. Jeszcze lepsza jest wiedza, która pochodzi od ludzi, którzy są naprawdę dobrzy w tym, co robią. Zatem co może być lepszego dla maniaka giełdowego niż zbiór szczerych rozmów ze skutecznymi inwestorami, którzy dzielą się swoim sposobem patrzenia na rynek, doświadczeniami i wiedzą? My już jesteśmy po lekturze najnowszej książki Jacka D. Swchagera „Mistrzowie Rynków Finansowych”. Jej recenzję możecie przeczytać tutaj. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy. Gotowi do zabawy? 🙂

Forex Club jest patronatem wydania książki „Mistrzowie Rynków Finansowych”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Recesja w Stanach Zjednoczonych stała się faktem. Doświadczenie pokazuje jednak, że to właśnie recesja + możliwy szczyt inflacji przeważnie wyznaczały dołek w rocznej stopie zwrotu indeksów giełdowych, a rok do roku giełdy kończyły z bilansem dodatnim. Czy tym razem będzie tak samo? Czas pokaże, ale negatywnych bodźców nie brakuje, dlatego zabawmy się w zgadywankę co stanie się z amerykańskim indeksem S&P 500 w tym tygodniu!

Wytypuj kurs indeksu S&P 500 na zamknięciu sesji w dniu 5.08.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 3 sierpnia (środa) 2022 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu US500 z godziny 23:00 czasu polskiego na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Mistrzowie Rynków Finansowych”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się giełdą lub inwestycjami. Zawiera wywiady przeprowadzone przez Jacka Schwagera z najlepszymi inwestorami, którzy handlują na giełdach akcji, opcjach, spekulantami z rynków forex, indeksów, a nawet osobami, które skupiają się na kupowaniu jednostek funduszy inwestycyjnych. William Eckhardt, Bill Lipschutz, Victor Sperandeo, Linda Raschke, Tom Basso, Stanley Druckenmiller – to tylko niektóre z osób, których postrzeganie giełdy zostaje tu wyjaśnione.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 89 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
20%
Interesujące
80%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.