Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Walentynkowy KONKURS: Wygraj książkę – „Twój mózg, Twoje pieniądze”
4

Walentynkowy KONKURS: Wygraj książkę – „Twój mózg, Twoje pieniądze”

utworzył Forex Club16 lutego 2022

Dziś Walentynki! I nie trzeba ich obchodzić, aby dobrze wspominać ten dzień – dlatego przygotowaliśmy dla Was inwestycyjny konkurs! W ostatnich tygodniach na polskim rynku zadebiutowała książka Jason Zweig – „Twój mózg, Twoje pieniądze”. To genialna pozycja o tym, jak mózg potrafi oszukiwać nas samych jeśli chodzi o finanse – zrecenzowaliśmy ją dla Was tutaj. Teraz przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy.

Forex Club jest patronatem polskiego wydania książki „Twój mózg, Twoje pieniądze”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Skoro mamy Walentynki, to trzeba zapytać – czy oglądaliście już film netflixowej produkcji „The Tinder Swindler?” To historia o człowieku, który za pomocą popularnej aplikacji randkowej nawiązał kontakty z kobietami z całej Europy i w konsekwencji oszukał je na ponad 10 milionów dolarów. Historia niezwykle złożona ale trochę przypominająca to, z czym mamy do czynienia na giełdzie lub na rynku „ekskluzywnych” szkoleń i kursów inwestycyjnych. Po szczegóły odsyłamy na Netflix :).

Tymczasem Match Group to spółka notowana na amerykańskiej giełdzie, która jest właścicielem kilku aplikacji randkowych – między innymi Tinder, Match, Meetic, OkCupid czy PlentyOfFish. Ich popularność najlepiej obrazuje wykres spółki, gdzie od początku pandemii zaledwie w ciągu roku cena akcji urosłą o ponad 400%. I tu dochodzimy do naszego zadania.

Wytypuj kurs spółki Match Group na zamknięciu sesji w dniu 18.02.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 16 lutego (środa) 2022 r. o godz. 22:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności” :-).
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu MTCH.US z godziny 22:00 czasu polskiego na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Twój mózg, Twoje pieniądze”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce Twój mózg, Twoje pieniądze

„Twój mózg, twoje pieniądze” to książka równie zabawna, co odkrywcza. W trakcie swoich badań Zweig odwiedził nowoczesne laboratoria neurobiologiczne i sam poddał się licznym eksperymentom. Połączenie tych praktyk z frapującymi historiami wpadek inwestycyjnych ludzi sukcesu przyniosło zaskakujący efekt. Na podstawie obserwacji Zweig formułuje wnioski i przedstawia praktyczne porady dla inwestorów pragnących podejmować korzystniejsze decyzje.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 84 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.


O autorze

jason zweigJason Zweig jest doświadczonym dziennikarzem magazynu „Money”. Pisuje też dla „Time’a” i cnn.com. Jest redaktorem uaktualnionego wydania książki Benjamina Grahama „Inteligentny Inwestor”, klasycznej pozycji, którą Warren Buffett określa mianem „zdecydowanie najlepszej książki o inwestowaniu, jaka kiedykolwiek powstała”. Przed wejściem w skład zespołu redakcyjnego „Money” Jason Zweig zajmował się tematyką funduszy inwestycyjnych w „Forbesie”.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.