Poradniki
Teraz czytasz
OANDA TMS Brokers rozpoczyna współpracę z TradingView w Polsce
0

OANDA TMS Brokers rozpoczyna współpracę z TradingView w Polsce

utworzył OANDA TMS Brokers23 stycznia 2024

OANDA TMS Brokers, wiodący broker regulowany przez KNF, ogłosił nowe partnerstwo z TradingView, największą na świecie platformą do tworzenia wykresów. Celem współpracy jest umożliwienie wspólnym klientom obu firm handlowania na rachunku OANDA bezpośrednio z wykresów.

Integracja aplikacji sprawia, że ponad 1500 instrumentów OANDA TMS Brokers jest teraz po raz pierwszy bezpośrednio dostępnych dla użytkowników TradingView w Polsce. Umożliwia to inwestorom identyfikację i ocenę możliwości handlowych, a także zakładanie transakcji bez opuszczania platformy.

OANDA TMS to pierwszy polski broker oferujący możliwość integracji rachunku z kontem TradingView.

Co zyskują traderzy dzięki integracji OANDA TMS Brokers i TradingView?

TradingView to platforma dostępna w przeglądarce i po zainstalowaniu, a także jako aplikacja mobilna, która oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs z szeroką gamą konfigurowalnych wykresów, narzędzi do rysowania i wskaźników. Pozwala analizować wiele rynków, śledzić ruchy cen i identyfikować okazje handlowe.

Dzięki integracji z kontem OANDA TMS Brokers inwestorzy zyskują:

  • dostęp do 17 „super wykresów” z ponad 110 inteligentnymi narzędziami do rysowania i ponad 400 wbudowanymi popularnymi wskaźnikami
  • możliwość wygodnego monitorowania i modyfikowania transakcji w podróży
  • możliwość tworzenia spersonalizowanych list obserwowanych i uzyskiwania dostępu do natychmiastowych alertów rynkowych
  • dostęp do największej sieci społecznościowej dla traderów i inwestorów

Łącząc swoje konto TradingView z kontem OANDA, trader może wyeliminować potrzebę przełączania się między wieloma platformami. Usprawnia to proces handlowy i zapewnia płynne doświadczenie, pozwalając lepiej wykorzystać narzędzia do analizy rynków i skupić się na łatwym wykonywaniu transakcji z wykresów.

OANDA TMS i TradingView o partnerstwie

„Inwestorzy szukają szybkiego i niezawodnego dostępu do możliwości handlowych. Dzięki partnerstwu z TradingView dajemy naszym klientom wygodę tradingu bezpośrednio z wiodącej na świecie platformy do tworzenia wykresów, z jednoczesnym dostępem do wszystkich korzyści oferowanych przez OANDA TMS, takich jak szybka realizacja zleceń i niskie koszty transakcyjne” – mówi Marcin Niewiadomski, Head of Europe w OANDA TMS Brokers.

Uruchomienie integracji OANDA-TradingView w Polsce ma na celu zapewnienie klientom bardziej kompleksowego, płynnego doświadczenia handlowego i jest następstwem strategicznej konsolidacji operacji handlu detalicznego OANDA w Europie, która została ogłoszona na początku tego roku.

Możliwość jednoczesnego tworzenia wykresów i handlu z TradingView jest już dostępna dla klientów OANDA w 27 krajach UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Singapurze i Australii.

„Cieszymy się, że możemy pomóc firmie OANDA w ekspansji na kluczowe rynki na całym świecie, w tym Polskę”, mówi Pierce Crosby, dyrektor generalny TradingView. „OANDA jest wieloletnim partnerem TradingView, a jej wysiłki zmierzające do rozszerzenia możliwości technologicznych daleko poza status quo pokazują zmodernizowane podejście do globalnych rynków”.

Skorzystaj z promocji na subskrypcję TradingView od OANDA TMS Brokers

Aby w pełni wykorzystywać zalety wykresów TradingView, OANDA TMS oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z promocji na 12-miesięczną subskrypcję planu Essential.

 

Co można zyskać? TradingView Essential oferuje większą liczbę narzędzi do dyspozycji inwestorów, między innymi możliwość korzystania z 5 wskaźników na wykresie, po 20 aktywnych alertów cenowych i technicznych, wskaźnik profilu wolumenu, konfigurowalne interwały czasowe czy możliwość korzystania z wielu list obserwowanych.

Dzięki tym narzędziom klienci OANDA TMS będą mogli handlować w bardziej świadomy i odpowiedzialny sposób.

Inteligentniejszy handel dzięki zaawansowanym narzędziom

TradingView to platforma, która umożliwia inwestorom detalicznym ulepszenie analizy technicznej i strategii handlowych. Łącząc swoje konto TradingView z kontem OANDA TMS Brokers, inwestorzy mogą płynnie wykonywać transakcje i uzyskiwać dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym. Dzięki połączeniu OANDA i TradingView mogą odblokować nowe możliwości i przenieść swój handel na wyższy poziom.

Klienci handlujący z OANDA TMS mają dostęp do tysięcy akcji najpopularniejszych spółek, w tym akcji notowanych w USA, którymi mogą handlować bez prowizji na rachunkach w PLN i EUR, a także do szerokiej oferty CFD, która obejmuje ponad 1600 akcji z najlepszych światowych giełd, popularne kontrakty futures na indeksy bez punktów swapowych oraz szeroką gamę bezprowizyjnych kontraktów CFD opartych na kryptowalutach.

Integracja jest całkowicie bezpłatna dla klientów OANDA TMS Brokers, obowiązują tylko standardowe opłaty i prowizje.


ZOBACZ: Jak połączyć rachunek OANDA TMS Brokers z kontem TradingView


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%