Aktualności
Teraz czytasz
Black Friday w Binance. Giełda kryptowalut rozda 100 tys. USD
0

Black Friday w Binance. Giełda kryptowalut rozda 100 tys. USD

utworzył Michał Sielski25 listopada 2020

Nie tylko ubrania czy elektronikę można w najbliższy weekend kupić znacznie taniej. O swojej akcji promocyjnej poinformowała giełda kryptowalut Binance, która na nagrody przeznacza 100 tys. USD. Akcja skierowana jest zarówno do dotychczasowych, jak i nowych klientów.

Promocja zaczęła się o północy we wtorek 24 listopada 2020 roku i potrwa do północy wtorku 1 grudnia 2020 roku. Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się w celu założenia konta na giełdzie kryptowalut Binance, będą mogli wykonać określone w promocji zadania, które pozwolą im wziąć udział w losowaniu. 40 osób zostanie wylosowanych i będą mogli kupić na Binance Bitcoiny o wartości do 1 tys. USD z 50% rabatem. Płatności będzie trzeba dokonać poprzez token giełdy – Binance Coin (BNB). 

Zadania do wykonania:

  1. Dokonaj zakupu kryptowalut o wartości 50 USD (lub równowartości) przy użyciu lokalnych walut.
  2. Zrób co najmniej 50 USD (lub równowartość) wolumenu obrotu (w tym kupna i sprzedaży) na dowolnych kontraktach terminowych typu spot, z depozytem zabezpieczającym i z depozytem zabezpieczającym w USDT.

binance black friday

Promocja dla aktywnych uczestników

Nagrody mogą zdobyć również użytkownicy, którzy już handlują na giełdzie Binance. Czeka na nich łącznie 80 tys. USD do wygrania oraz szansa na zakup Bitcoina z 20% zniżką. Nagrody czekają na osoby, które zdecydują się na określone aktywności:

Zadanie 1: Zrób przynajmniej 1 tys. USD (lub równowartość) wolumenu obrotu na dowolnych parach spot i margin trading.

Zadanie 2: Zrób przynajmniej 1 tys. USD (lub równowartość) wolumenu obrotu na dowolnych parach transakcyjnych BLVT.

Zadanie 3: Zrób przynajmniej 10 tys. USD (lub równowartość) wolumenu obrotu na dowolnych kontraktach futures z depozytem zabezpieczonym w USDT.

Dla wykonujących dowolne 2 z 3 zadań, przeznaczono pulę nagród w wysokości 20 tys. USD, które zostaną przeliczone i wypłacone w  BTC. Dla wykonujących wszystkie 3 zadania czeka równowartość 30 tys. USD.

Promocja na Black Friday

Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników, którzy wykonają co najmniej dwa zadania, wylosowanych zostanie 150 osób, które będą mogły kupić Bitcoina (BTC) z rabatem w wysokości 20% od aktualnej ceny. Szczęśliwcy będą mogli zakupić BTC za równowartość 1 tys. USD. 

Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni poprzez e-mail. Będą musieli jednak mieć na swoim koncie wystarczającą ilość Binance Coin (BNB), by wykonać transakcje (tylko w tej parze będzie można skorzystać z promocji). Nie trzeba się jednak martwić swoim potencjalnym szczęściem na zapas. Na zrealizowanie inwestycji giełda kryptowalut Binance daje dwa tygodnie. 

Czym jest giełda kryptowalut Binance

Binance to największa giełda kryptowalut na świecie. Użytkowników liczy się w milionach, a obrót dzienny bez problemu przekracza równowartość 1 mld. USD. Jej założycielem jest charyzmatyczny Changpeng Zhao, który zatrudnia już ponad 500 osób w kilkunastu krajach świata. 


Przeczytaj: RECENZJA GIEŁDY KRYPTOWALUT BINANCE


Binance jest liderem innowacyjnych rozwiązań w zakresie handlu kryptowalutami. Wprowadziła m.in. kontrakty futures na kryptowaluty, dźwignię finansową pozwalającą zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje, a także swój własny token. Binance Coin pozwala na oszczędność w dokonywaniu transakcji (jeśli pokrywamy w nim opłaty transakcyjne, przyznawane są automatyczne rabaty) oraz ułatwia wymianę większości par kryptowalutowych. 

Na tej giełdzie kryptowalut można też oszczędzać kryptowaluty na lokatach, korzystając ze stałego lub zmiennego oprocentowania. Można też wyrobić sobie kartę płatniczą, za pomocą której dokonamy płatności kryptowalutami oraz deponować środki bezpośrednio w polskiej walucie.

Co o tym sądzisz?
Lubię
13%
Interesujące
75%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
13%
Szkoda
0%
O Autorze
Michał Sielski
Zawodowy dziennikarz od ponad 20 lat. Pracował m.in. w Gazecie Wyborczej, ostatnio związany z największym portalem regionalnym - Trojmiasto.pl. Na rynku finansowym obecny od 18 lat, zaczynał na GPW, gdy na rynek dopiero trafiały akcje PKN Orlen, TP SA. Ostatnio inwestycyjnie skupiony wyłącznie na rynku Forex. Prywatnie skoczek spadochronowy, miłośnik polskich gór oraz mistrz Polski w karate.