Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wytypuj i wygraj książkę Tomasza Treli – „Giełda. Początek” [Konkurs]
1

Wytypuj i wygraj książkę Tomasza Treli – „Giełda. Początek” [Konkurs]

utworzył Paweł Mosionek27 września 2021

Pomysł na długie, szare, jesienne wieczory? Oczywiście dobra książka. I w przypadku traderów – oczywiście o tradingu :-). W sierpniu na rynku zadebiutowała nowa pozycja, debiutancka książka Tomasza Treli – „Giełda. Początek”. Czy to pozycja warta uwagi? Sprawdźcie TUTAJ – zrecenzowaliśmy ją na początku września. Teraz przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy.

Forex Club jest patronatem polskiego wydania książki Tomasza Treli, „Giełda. Początek”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Wytypuj kurs ropy naftowej (WTI) na zamknięciu sesji w dniu 1.10.2021 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 29 września (środa) 2021 r. o godz. 22:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności” :-).
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” ropy naftowej WTI (symbol #OIL.WTI) z godziny 23:00 czasu polskiego na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 2 dni od momentu zakończenia konkursu.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Giełda. Początek”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce Giełda. Początek.

Nie znajdziesz w niej opisów magicznych systemów, na próżno też szukać unikatowych technik analizy wykresów lub opowieści typu „tam bym kupił, tu bym sprzedał”. Ale przydatnej wiedzy jest w niej pod dostatkiem. Autor obnaża słabości traderów, podważa skuteczność analizy technicznej i pokazuje własne wyniki, zagrania i przemyślenia w ujęciu długoterminowym.

Gdzie kupić

Książka do nabycia wyłącznie w księgarni Maklerska.pl w cenie 89 zł. Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.


O autorze

tomasz trelaTomasz Trela od dekady zarządza międzynarodowymi funduszami i prywatnymi portfelami o wartości wielu milionów dolarów, inwestując pieniądze swoich klientów głównie na rynkach finansowych Nowego Jorku i Hongkongu, gdzie handluje przy pomocy akcji oraz opcji. Obecnie jest dyrektorem wykonawczym brytyjskiej firmy doradczej Hudson Hill Associates Ltd. i członkiem zarządu w polskiej siostrzanej spółce Hudson Hill Trust S.A. Od 2019 roku pełni również funkcję CEO amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Dog Eat Dog Venture Capital LLC. Poza działalnością stricte inwestycyjną od kilku lat wyznacza też nową jakość nauczania o giełdzie, budując platformy edukacyjne pod postacią wielokrotnie nagradzanego bloga finansowego www.tradingforaliving.pl, coraz popularniejszego kanału na YouTube, a także regularnie organizowanego co roku Uniwersytetu Inwestycyjnego, który ukończyło już ponad 300 osób.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.