Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę Rafała Janika – „Książka o inwestowaniu tom 2” [KONKURS]
6

Wygraj książkę Rafała Janika – „Książka o inwestowaniu tom 2” [KONKURS]

utworzył Forex Club19 kwietnia 2022

Święta, święta i po świętach. Na rynku znów budzi się zmienność, która stwarza kolejne szanse inwestycyjne. W ostatnich tygodniach na polskim rynku zadebiutowała książka Rafał Janik – „Książka o inwestowaniu tom 2” – lektura zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych? Czy warto po nią sięgnąć? Możecie dowiedzieć się tego z naszej recenzji, która jest dostępna tutaj. Teraz przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy.

Forex Club jest patronatem wydania książki „Książka o inwestowaniu tom 2”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Od blisko 3 tygodni na światowych giełdach trwa korekta. Indeks NASDAQ100 został przeceniony o ponad 10% od ostatniego, lokalnego szczytu. Czy to koniec? Cóż, zdania są mocno podzielone – zobaczmy zatem jak obstawiacie najbliższą przyszłość!

Wytypuj kurs NASDAQ100 na zamknięciu sesji w dniu 22.04.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 20 kwietnia (środa) 2022 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności” :-).
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu US100 z godziny 23:00 czasu polskiego na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Książka o inwestowani tom 2”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce

„Książka o inwestowani tom 2”.to drugi tom dobrze przyjętej pozycji, w której Janik kontynuuje podróż po inspirującym świecie finansów. Język książki jest prosty i przystępny, a treść bazuje na autorskich badaniach oraz eksperymentach, które w przeważającej większości dotyczą rodzimego rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jeśli szuka się pozycji, która pozwoli zgłębić wiedzę na temat rynków akcji oraz rozwinąć odpowiedzialne i zdroworozsądkowe podejście do giełdy – „Książka o inwestowaniu” jest lekturą obowiązkową.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 99 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.