Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę „Kiedy pieniądz umiera” [KONKURS]
9

Wygraj książkę „Kiedy pieniądz umiera” [KONKURS]

utworzył Forex Club12 września 2022

Upalna pogoda w tym roku to już historia – dni są coraz krótsze, a my coraz więcej czasu spędzamy w domu. Czy to nie brzmi jak idealny scenariusz do spędzenia wieczorów z książką? Tematem numer jeden ostatnich miesięcy jest INFLACJA. My już jesteśmy po lekturze najnowszej książki Adama Fergussona „Kiedy pieniądz umiera”, która mimo, że została napisana blisko 50 lat temu, to przetrwała próbę czasu i dostarcza ponadczasowej wiedzy, która jest wyjątkowo „modna” właśnie w czasach kryzysów. Recenzję tej pozycji możecie przeczytać tutaj. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy. Gotowi do zabawy? 🙂

Forex Club jest patronatem wydania książki „Kiedy pieniądz umiera”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Wojna za naszą wschodnią granicą, pędząca inflacja, rosnące koszty kredytów, spadające tempo wzrostu – te hasła mogą wywoływać zimne poty u inwestorów i ekonomistów. Ale jeszcze bardziej szokuje fakt, że flagowy polski indeks giełdowy – WIG 20 – przeżywa swoje najgorsze chwile od wielu lat i stał się przedmiotem meme’owych żartów. Jaka przyszłość czeka indeks polskich blue chip’ów? Spróbujmy przewidzieć chociaż tę najbliższą.

Wytypuj kurs WIG 20 na zamknięciu sesji w dniu 16.09.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 14 września (środa) 2022 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu W20 (instrument CFD oparty o indeks WIG20) z zamknięcia sesji dnia 16 września 2022 r. na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Kiedy pieniądz umiera”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce

Od czasu pierwszej publikacji w 1975 roku książka “Kiedy pieniądz umiera” stała się klasyczną opowieścią o tych przedziwnych i przerażających czasach. Splatając eleganckie analizy z wieloma relacjami bezpośrednich świadków, zwykłych ludzi walczących o przetrwanie, koncentrując się przede wszystkim na ludzkim aspekcie inflacji – stawia pytanie, dlaczego rządy się do niej uciekały.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 84 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.