Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę „Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC” [KONKURS]
7

Wygraj książkę „Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC” [KONKURS]

utworzył Forex Club14 lutego 2024

Zawód tradera, nawet jeśli jest to zajęcie tylko dodatkowe, wiąże się z nieustanną nauką i poszerzaniem swojej wiedzy. Rynki finansowe oferują spektakularny wachlarz możliwości, który wciąż ulega poszerzeniu. A to właśnie te możliwości sprawiają, że możemy jeszcze skuteczniej dywersyfikować nasz portfel inwestycyjny lub odnajdywać drogę do zysków na inne sposoby. Inwestowanie indeksowe w instrumenty ETN i ETC to nisza. Ale czy nie jest warta uwagi? Tomasz Miziołek w swojej książce pt. „Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC” opisuje właśnie handel na tym rodzaju instrumentów i pokazuje ich niewątpliwe zalety. Recenzję tej pozycji możecie przeczytać tutaj. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy. Gotowi na zabawę? 🙂

Forex Club jest patronatem wydania książki „Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Skoro książka dotyczy ETN i ETC, to nie może być inaczej, aby konkurs nie dotyczył jednego z najpopularniejszych instrumentów bazowych wśród tych aktywów. Nasz wybór padł na ropę naftową typu Brent. Szczegóły poniżej.

Wytypuj kurs ropy naftowej typu Brent (OIL) na zamknięciu sesji w dniu 16.02.2024 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Twitterze (tutaj) lub Facebooku (tutaj).
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 14 lutego (środa) 2024 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu OIL z zamknięcia sesji dnia 16 lutego 2024 r. na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

„Inwestowanie indeksowe. Instrumenty finansowe typu ETN i ETC”

Publikacja Tomasza Miziołka w kompleksowy sposób omawia ideę inwestowania indeksowego. Prezentuje jego istotę, podstawy teoretyczne, implikacje praktyczne oraz zalety i wady. Obejmuje również dogłębną charakterystykę indeksów, których wyniki odwzorowują instrumenty indeksowe. Wiele miejsca poświęcono praktycznym aspektom inwestowania w tego rodzaju instrumenty. W szczególności zaprezentowano szereg wskazówek związanych zarówno z procesem selekcji produktu, jak i firmy go oferującej. To nisza jednak zdecydowanie warta zgłębienia.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 99 zł. Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
25%
Interesujące
75%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.