Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj egzemplarz „Książka o inwestowaniu tom 1” [KONKURS]
12

Wygraj egzemplarz „Książka o inwestowaniu tom 1” [KONKURS]

utworzył Forex Club18 stycznia 2023

Bez dwóch zdań, inwestowanie wymaga odpowiedniej, gruntownej wiedzy. Wiedza ta jednak z czasem potrafi nam ulatywać, a nawet najlepsi traderzy mogą zapominać o istotnych podstawach. Dlatego warto sobie tę wiedzę regularnie odświeżać. Z pomocą przychodzi „Książka o inwestowaniu tom 1”, która zawiera esencję wiedzy o tradingu. Recenzję tej pozycji możecie przeczytać tutaj. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy. Gotowi na zabawę? 🙂

Forex Club jest patronatem wydania książki „Książka o inwestowaniu tom 1”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Hossa, bessa, boom gospodarczy, recesja. Warunki na rynku bywają różne ale zadaniem inwestora jest odnaleźć się w każdej sytuacji i skuteczne rozpoznanie w jakim momencie znajduje się rynek. Obecnie coraz więcej analityków mówi, że dołek już dawno za nami, recesja jest w cenach, a nam pozostaje zachować umiarkowany optymizm i… czekać na kolejną hossę. A jak będzie w krótkim terminie? Sprawdźmy to w naszym konkursie!

Wytypuj kurs S&P 500 na zamknięciu sesji w dniu 20.01.2023 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 18 stycznia (środa) 2023 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu US500 z zamknięcia sesji dnia 20 stycznia 2023 r. na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Książka o inwestowaniu tom 1”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

„Książka o inwestowaniu tom 1”

Pozycja ta to kompleksowy poradnik dotyczący inwestowania na rynku akcji. Autor w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia, jak funkcjonują rynki giełdowe, jak budować i zarządzać swoim portfelem, a także jak kontrolować jego ryzyko. W książce dużo miejsca poświęcono również analizie wybranych strategii inwestycyjnych – m.in. arbitrażu, strategiom opartym na analizie technicznej czy inwestowaniu na podstawie rekomendacji giełdowych. Lektura dostarcza także wiedzy na temat optymalizacji kosztów transakcyjnych oraz sposobów na obniżenie podatków od osiągniętych zysków.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 99 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
25%
Interesujące
75%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.