Szkolenia
Teraz czytasz
Szkolenia ForexTrader.pl – Price Action
0

Szkolenia ForexTrader.pl – Price Action

utworzył Paweł Mosionek5 lutego 2016

W listopadzie 2010 roku, rozpoczęliśmy współpracę z serwisem szkoleniowym www.ForexTrader.pl. Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursach, które posiadają otwarte aktywne rachunki inwestycyjne u jednego z naszych brokerów partnerskich otwarte ze strony ForexClub.pl, zostaną objęte rabatem w wysokości 30%.

Kilka słów o szkoleniu od autora

Celem naszego szkolenia jest nauczyć Cię jedynej w swoim rodzaju strategii skalpowania oraz gry DayTrading jaką możesz stosować konsekwentnie i bezpiecznie. Dodatkowo poznasz tajniki budowania trading planu oraz stosowania konsekwencji i dyscypliny w praktyce.

Od początku szkolenia będziesz brał udział w sesjach live i zawierał realne transakcje na realnym rynku. Ten styl tradingu jest tak zyskowny, że pod koniec szkolenia jego koszt powinien Ci się zwrócić.

To nie wszystko. Poznasz też zasady stosowania w praktyce Price Action które opisałem w swoim e-booku, znajomość tej strategii znacząco podniesie Twoje umiejętności nie tylko w skalpowaniu, ale także w grze na większych interwałach czasowych, jak wykresy czterogodzinne czy dzienne. Jednym słowem, poradzisz sobie na każdym rynku, w każdej skali czasowej.

Nauczysz się jak identyfikować najlepsze momenty wejścia w pozycję, jak zarządzać już otwartą pozycją, jak znaleźć najlepszy moment do zamknięcia pozycj która przyniesie Ci największy zysk przy możliwie najmniejszym ryzyku.

Poznasz strategie o skuteczności która daleko wykracza poza powszechnie uważane za „zyskowne”. Jestem full time traderem z 10 letnim doświadczeniem i wyselekcjonowałem najlepsze systemy które dla mnie pracują.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie online trwa 5 dni od poniedziałku do piątku, z czego w pierwszym dniu poznasz narzędzia i metody stosowane w tej strategii. W drugim dniu nauczysz się sporządzania trading planu oraz dowiesz się dlaczego psychika i dyscyplina tradera jest kluczowym czynnikiem do osiągnięcia sukcesu. Pozostały czas poświęcimy na intensywne szkolenie praktyczne na wykresach w czasie realnym i na kontach realnych.

Czas w jakim się odbywa szkolenie to codziennie od godz 8:00 do godz 11 i od godz 15 do godz 17.

Jednak 5 dni to nie koniec. Możesz dodatkowo miesiąc czasu aktywnie uczestniczyć w zajęciach online ze mną i innymi uczestnikami szkoleń.

Pozdrawiam,
Henryk Woźniak (FxLamer)

Więcej szczegółów odnośnie oferty na stronie www.ForexTrader.pl.

W razie jakichkolwiek pytań dot. szkolenia prosimy o kontakt z prowadzącym.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
0%
Heh...
0%
Co?
0%
Nie lubię
0%
Tragedia
0%
O Autorze
Avatar
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.