Narzędzia
Teraz czytasz
Forex Club Podatek 8 – Rozlicz podatek Forex w 5 minut [Video]
0

Forex Club Podatek 8 – Rozlicz podatek Forex w 5 minut [Video]

utworzył Forex Club25 kwietnia 2022

Forex Club Podatek to nasza autorska aplikacja, która pozwala rozliczyć podatek Forex od zagranicznego brokera. Obsługuje najpopularniejsze platformy transakcyjne i radzi sobie z tysiącami transakcji w zaledwie kilka minut. W tym materiale zobaczysz w kilku prostych krokach jak użytkować program program i dokonać przeliczeń Twoich transakcji.

Forex Club Podatek 8

Obsługiwane platformy:

  • MetaTrader 4
  • MetaTrader 5
  • cTrader
  • JForex Dukascopy
  • Saxo Trader (Saxo Bank)
  • Plus500

Baza wiedzy:


Aktywacja dostępu

Dostęp do aplikacji jest całkowicie bezpłatny dla naszych Klubowiczów. Wszystkie dostępne opcje wymienione są w tym artykule – SPRAWDŹ.

Co o tym sądzisz?
Lubię
20%
Interesujące
80%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.