Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę „Wycena firmy. Storytelling i liczby.” [KONKURS]
9

Wygraj książkę „Wycena firmy. Storytelling i liczby.” [KONKURS]

utworzył Forex Club16 listopada 2022

Dla jednych bessa to dramat, bo okazuje się, że „kupili drogo”, a dla innych to zbawienie, bo widzą w sytuacji rynkową promocję, żeby „kupić tanio”. W praktyce rozchodzi się jednak o to, aby kupić te właściwe firmy i dobrze oszacować ich wartość. Całą resztą zajmie się czas. Jeśli właśnie stajecie przed dylematem jakie akcje dodać do swojego portfolio, a nie czujecie się do końca kompetentni w tej dziedzinie, to książka „Wycena firmy. Storytelling i liczby.” Aswatha Damodarana powinna rozwiązać Wasz problem. Dni są coraz krótsze, a to idealny moment, aby oddać się lekturze. Recenzję tej pozycji możecie przeczytać tutaj. Tymczasem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy. Gotowi na zabawę? 🙂

Forex Club jest patronatem wydania książki „Wycena firmy. Storytelling i liczby”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Łatwo kupić, trudniej wycenić, prawda? W ostatnich tygodniach rynki przeżywają prawdziwy rollercoaster, który w dużym stopniu dotyczy spółek technologicznych takich jak Meta (ex. Facebook), Apple czy Tesla. W związku z tym zadanie konkursowe to:

Wytypuj kurs akcji TESLA na zamknięciu sesji w dniu 18.11.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 16 listopada (środa) 2022 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu TESLA.stc (fizyczne akcje) z zamknięcia sesji dnia 18 listopada 2022 r. na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Wycena firmy. Storytelling i liczby”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce

Jak to możliwe, że firmę, która nigdy nie wygenerowała zysku, wycenia się na wiele miliardów dolarów? Dlaczego niektóre start-upy przyciągają inwestorów jak magnes, podczas gdy inne mają z tym olbrzymie trudności? Aswath Damodaran, jeden z najwybitniejszych ekspertów wyceny przedsiębiorstw, wydaje się znać odpowiedź na te pytania i odpowiada na nie w swojej książce.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 89 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.