Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Wygraj książkę Curtisa Faitha “Spekulacja intuicyjna” [KONKURS]
3

Wygraj książkę Curtisa Faitha “Spekulacja intuicyjna” [KONKURS]

utworzył Forex Club1 czerwca 2022

Czym jest spekulacja? Na to pytanie każdy z Was z pewnością zna odpowiedź. Ale na ile istotna jest intuicja czy tradingu? To już nie jest takie oczywiste. Książka Curtisa Faitha “Spekulacja intuicyjna” to lektura zarówno dla początkujących, jak i średnio-zaawansowanych. Czy warto po nią sięgnąć? Możecie dowiedzieć się tego z naszej recenzji, która jest dostępna tutaj. Teraz przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z dwóch egzemplarzy.

Forex Club jest patronatem wydania książki „Spekulacja intuicyjna”. Sponsorem wydarzenia jest księgarnia Maklerska.pl.

W celu uczestnictwa NIE JEST wymagana rejestracja, ani przekazywanie jakichkolwiek danych osobowych.

Zadanie konkursowe

Elon Musk już nieraz wywołał ostre zwroty akcji na rynku – zarówno na amerykańskich spółkach, jak i kryptowalutach. Tym razem największe zamieszanie tworzy się wokół Twittera i ewentualnego zakupu dużego pakietu akcji przez kontrowersyjnego miliardera. Zobaczmy zatem co podpowiada Wam intuicja w tym temacie :).

Wytypuj kurs spółki TWITTER [$TWTR] na zamknięciu sesji w dniu 3.06.2022 r. (piątek).

  1. Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na fanpage’u Forex Club na Facebooku TUTAJ.
  2. Dwa najbliższe typy wygrywają!
  3. W przypadku wielu poprawnych odpowiedzi decydować będzie kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na udzielenie odpowiedzi upływa 1 czerwca (środa) 2022 r. o godz. 23:00 czasu polskiego, co daje dwie pełne sesje konkursowej „bezwładności”.
  5. Punktem odniesienia do rozstrzygnięcia rezultatów będzie cena „Ask” instrumentu TWTR.US (stc) z godziny 23:00 czasu polskiego na platformie xStation XTB.
  6. Zwycięzców wyłonimy maksymalnie w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu kolejnych 7 dni.

Zachęcamy do zabawy!

Nagrody

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Spekulacja intuicyjna”. Koszt wysyłki pokrywany jest przez Forex Club.

O książce

„Spekulacja intuicyjna” to pozycja, która skupia się ludzkim mózgu pod kątem procesu inwestycyjnego. Faith nie twierdzi, że intuicja stanowi jedyne właściwe źródło decyzyjne, ale uważa, że powinna ona uzupełniać podejście analityczne. Jak pisze: „Rozum i instynkt muszą spotkać się w pół drogi i zgodzić na wzajemną współpracę”. W książce wiele miejsca poświęca zagadnieniu uzyskania tej właśnie równowagi.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 79 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
33%
Interesujące
67%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.