Literatura
Teraz czytasz
Rafał Janik – “Książka o inwestowaniu tom 2” już dostępna w Maklerska.pl
0

Rafał Janik – “Książka o inwestowaniu tom 2” już dostępna w Maklerska.pl

utworzył Forex Club23 marca 2022

Niniejsza publikacja to drugi tom dobrze przyjętej „Książki o inwestowaniu”, w której Janik kontynuuje podróż po inspirującym świecie finansów. Język pozycji jest prosty i przystępny, a treść bazuje na autorskich badaniach oraz eksperymentach, które w przeważającej większości dotyczą rodzimego rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jeśli szuka się pozycji, która pozwoli zgłębić wiedzę na temat rynków akcji oraz rozwinąć odpowiedzialne i zdroworozsądkowe podejście do giełdy – „Książka o inwestowaniu” jest lekturą obowiązkową.

Forex Club ma przyjemność objąć to wydanie swoim patronatem.

ksiazka_o_inwestowaniu_tom_2„Książka o inwestowani tom 2” – co w niej znajdziesz

  • Jak działalność banków centralnych wpływa na rynek kapitałowy?
  • Czy rynek akcji jest dobrym zabezpieczeniem przeciwko inflacji? 
  • Jak interwencje państwa oddziałują na rynek giełdowy?
  • Czy kupno akcji ze wskaźnikiem ceny do zysku na poziomie dwustu to dobry pomysł inwestycyjny?
  • Czy warto angażować swój kapitał w spółki kontrolowane przez Skarb Państwa?
  • Czy należy obawiać się spekulantów podczas dnia trzech wiedźm?
  • Jaką przewagę w inwestowaniu ma człowiek nad szczurem?
  • Czym jest Main Street i jaki ma wpływ na Wall Street?

O autorze

Rafał Janik – Na giełdowym parkiecie od 2007 roku. Właściciel firmy konsultingowej, doradzającej w zakresie ryzyka walutowego i inwestycyjnego oraz zarządzający w firmie inwestycyjnej. Posiada również wieloletnie doświadczenie jako dziennikarz. Jego teksty ukazywały się w wielu ogólnopolskich czasopismach m.in. MyCompany Polska i Eurogospodarka. Autor „Książki o inwestowaniu” oraz redaktor merytoryczny publikacji „Zawód inwestor giełdowy” Alexandra Eldera oraz „Najważniejsza rzecz” Howarda Marksa. W 2019 roku obronił doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim o rekomendacjach giełdowych i hipotezie rynku efektywnego, otrzymując wyróżnienie Rady Wydziału Ekonomicznego.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 99 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.