Edukacja
Teraz czytasz
Mieczysław Siudek – o tradingu trochę inaczej [Wywiad]
0

Mieczysław Siudek – o tradingu trochę inaczej [Wywiad]

utworzył Natalia Bojko28 października 2022

Gościem naszego wywiadu był Mieczysław Siudek. Rozmawialiśmy między innymi o handlu instytucjonalnym w kontekście smart money. Poruszyliśmy także kwestię bieżącej koniunktury rynkowej i błędów inwestorów, które mogą w niej obecnie popełniać.

Kim jest entuzjasta geometrii rynkowej?

Mieczysław Siudek

mieczysław siudekTrader z 25-letnim stażem. Pracował jako makler, dealer oraz zarządzający funduszami w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Jako jedyny Polak uczył się geometrii rynkowej bezpośrednio od Bryce Gilmore’a. Przez 4 lata pracował w trading roomie z profesjonalnymi traderami z całego świata. Twórca serwisu Geometria Rynku i oprogramowania SmartInwestor.


Wywiady z traderami to nowy cykl na portalu Forex Club. Podczas luźnych rozmów z przedstawicielami polskiej sceny traderskiej, staramy się poznać zróżnicowany kąt widzenia na rynki finansowe. Zróżnicowane metody analiz, strategii inwestycyjnych, dywersyfikacji i filozofii – to wszystko, co różni traderów od siebie, zawsze ma wspólny mianownik w postaci chęci osiągnięcia zysku. A my staramy się wyłapać z tego całą esencję.


Partnerem cyklu edukacyjnego jest broker Tickmill.

tickmill logo

 

Co o tym sądzisz?
Lubię
25%
Interesujące
75%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Natalia Bojko
Absolwentka Wydziału Ekonomii i Finansów, Uniwersytetu w Białymstoku. Na rynku walutowym i akcyjnym aktywnie handluje od 2016 roku. Wychodzi z założenia, że najprostsze analizy przynoszą najlepsze efekty. Zwolenniczka swing tradingu. Dobierając spółki do portfela kieruje się ideą inwestowania w wartość. Od 2019 roku posiada tytuł analityka finansowego. Obecnie sprawuje rolę co-CEO & Founder w czeskiej firmie proptradingowej SpiceProp. Współtwórczyni projektu Podlaskiej Akademii Giełdowej (III i IV edycji).