Aktualności
Teraz czytasz
Wygraj książki o wartości 2 tys. zł od Maklerska.pl! [Konkurs]
0

Wygraj książki o wartości 2 tys. zł od Maklerska.pl! [Konkurs]

utworzył Paweł Mosionek5 kwietnia 2018

Partner Forex Club – Maklerska.pl, największa księgarnia w Polsce skupiająca się na tematyce inwestycyjnej – organizuje wyjątkowy konkurs. Z okazji zbliżenia się do granicy 2000 fanów na fanpage’u księgarni do rozdania przeznaczone są książki o równowartości przekraczającej 2000 zł. Zasady są proste, choć zadanie wymaga pewnej kreatywności :-).

Odpowiedz na pytanie konkursowe:

„DLACZEGO TWOI BLISCY NIE POWINNI GRAĆ NA GIEŁDZIE?”

Odpowiedź należy zamieścić pod postem konkursowym na fanpage’u Maklerskiej.

Najbardziej kreatywne, czyli zarówno najciekawsze, najbardziej smutne, lub najbardziej humorystyczne odpowiedzi, zostaną nagrodzone jedną z pozycji z poniższej listy (każdy laureat będzie mógł wybrać własną pozycję). Konkurs wystartował 3 kwietnia i potrwa do 22 kwietnia br.. Rozstrzygnięcie zostanie ogłoszone 25 kwietnia 2018.

LISTA NAGRÓD

  • “Analiza techniczna rynków finansowych” John J. Murphy,
  • “Świece japońskie i analiza wykresów cenowych” Steve Nison,
  • “Sekrety tradingu krótkoterminowego” Larry Williams,
  • “Analiza price action: trendy” Al Brooks,
  • “Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie.” Paweł Danielewicz,
  • “Psychologia skutecznego tradingu” Steve Ward,
  • “Day trading” Joe Ross,
  • “Inside bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” Maciej Goliński,
  • “Artyści rynków” Michael McCarthy.

Regulamin konkursu dostępny na stronie Maklerska.pl.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Nie udało Ci się wygrać?

Nie przejmuj się. Dla naszych klubowiczów mamy przygotowany kod rabatowy w wysokości 5% na zakupy w Maklerska.pl – szczegóły

Co o tym sądzisz?
Lubię
100%
Interesujące
0%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.