Aktualności
Teraz czytasz
Artyści rynków – autorski cykl podcastów od CMC Markets
0

Artyści rynków – autorski cykl podcastów od CMC Markets

utworzył Paweł Mosionek16 maja 2018

Artyści rynków jest autorskim cyklem wywiadów z międzynarodowej sławy ekspertami ze środowiska inwestorów, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i nabytymi umiejętnościami ze słuchaczami. Dzięki uprzejmości brokera CMC Markets teraz każdy ma możliwość zapoznać się z materiałami przygotowanymi przez analityka Michael’a McCharthy’ego całkowicie bezpłatnie.

Artyści rynków – Podcasty

Różnorodne doświadczenie ekspertów dzielących się w nich swoim doświadczeniem oznacza, że każdy pasjonat rynków znajdzie w tych wywiadach coś dla siebie. Czego mogą nauczyć nas historie mistrzów trading? Czy znani i podziwiani inwestorzy zawsze notowali zyski? Czy w osiągnięciu sukcesu na rynkach ważniejsze są mocne nerwy czy wiedza? Czy sztuczna inteligencja wyprze inwestorów z krwi i kości? Odpowiedzi na te i inne pytania pomogą znaleźć Artyści Rynków.

Wśród ekspertów z dziedziny inwestycji znaleźli się m.in.:

  • Raoul Pal, współzałożyciel portalu Real Vision oraz były pracownik Goldman Sachs,
  • Ray Barros, bohater i autor publikacji o tradingu oraz były zarządzający funduszem hedgingowym,
  • Jack Schwager, autor książek z serii „Market Wizards”,
  • Ticky Fullerton, była dziennikarka ekonomiczna Sky News i zastępca dyrektora w grupie Credit Suisse,
  • Brett Steenbarger, autor książek na temat psychologii inwestowania,
  • Peter Cruddas, założyciel CMC Markets.

Co środę CMC Markets opublikuje jeden nowy odcinek z 8-częściowej serii. Cała kolekcja będzie udostępniana na bieżąco pod poniższym linkiem. Podcastów można słuchać z poziomu strony internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android i iOS.

Zapis rozmów jest dostępny także w formie tekstowej, w formie książki pt. „Artyści rynków”, dostępnej w księgarni maklerska.pl.

Z tej okazji, dla naszych klubowiczów szykujemy małą niespodziankę. O szczegółach poinformujemy Was w przyszłym tygodniu! 🙂

Co o tym sądzisz?
Lubię
100%
Interesujące
0%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.