Wydarzenia
Teraz czytasz
Anton Kreil, były trader Goldman Sachs na Fxcuffs 2017! Ruszyła sprzedaż biletów.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
0

Anton Kreil, były trader Goldman Sachs na Fxcuffs 2017! Ruszyła sprzedaż biletów.

utworzył Janusz Ekert12 grudnia 2016

Do Expo FxCuffs 2017 pozostało niewiele ponad 3 miesiące. Wiemy już, iż gwiazdą tej edycji będzie były pracownik największych banków inwestycyjnych (m.in. Goldman Sachs i JP Morgan) i jednocześnie jeden z najlepszych traderów na świecie – Anton Kreil.

Uczestnik filmu Million Dollars Traders produkcji BBC, dzięki któremu stał się rozpoznawalny niemal na całym świecie, przyjął zaproszenie Fundacji FxCuffs i pojawi się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie już 24-25 marca 2017.

To niewątpliwie gratka dla osób, które zawodowo zajmują się tradingiem.

Trading na własny rachunek jest lepszy od pracy w instytucji finansowej, bo można handlować z każdego miejsca na świecie.

Anton poprowadzi na Konferencji kilka prelekcji: otwarty wykład odbędzie się w piątek, zamknięte – osobno dla inwestorów indywidualnych i przedstawicieli firm – w sobotę), a także spotka się z 15 szczęśliwcami podczas kolacji (także w sobotę).

Bilety do nabycia z sieciach sprzedaży Ticketpro.

KUP BILET

W ofercie także darmowe wejściówki w postaci Biletu STANDARD. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: http://expo.fxcuffs.pl

Co o tym sądzisz?
Lubię
67%
Interesujące
33%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Janusz Ekert
Prywatny inwestor z 15-letnim doświadczeniem na rynku inwestycyjnym, specjalista rynku walutowego. Przedkłada skuteczność analizy fundamentalnej nad techniczną, stawiając przede wszystkim na prostotę i konsekwencję. Prezes OnTrade Sp. z o.o., właściciela marki Forex Club. Pasjonat snookera.