Aktualności
Teraz czytasz
Aktualizacja narzędzi Forex Club Tools
Forex Club Tools GRATIS
0

Aktualizacja narzędzi Forex Club Tools

utworzył Paweł Mosionek18 kwietnia 2017

Bestseller, Forex Club Tools (FCT), doczekał się aktualizacji. Zestaw narzędzi przeznaczony dla naszych klubowiczów przeszedł kilka kluczowych modyfikacji, które powinny jeszcze bardziej ułatwić życie traderom Forex.

Czym jest Forex Club Tools

Jest to mieszanka wskaźników, skryptów i automatów przeznaczona dla platformy MetaTrader 4. Paczka jest swego rodzaju niezbędnikiem w handlu Forex, która wspiera traderów w uniwersalnych kwestiach – dostarcza istotne informacje dot. pozycji i instrumentów oraz wspomaga proces zawierania transakcji.

Forex Club Tools bardzo szybko stał się bestsellerem z którego korzysta obecnie kilkuset traderów z całej Polski. Narzędzia są całkowicie darmowe – wystarczy należeć do grupy klientów Forex Club.

W skład FCT wchodzą:

  • Kalkulator Ryzyka – oblicza wartość lota dla konta wg ustalonego ryzyka na podstawie SL.
  • Licznik Pipsów – zlicza bilans pipsów dla danej pary, zarówno z historii jak i transakcji bieżących.
  • Manager Otwartych Pozycji – automat automatycznie dodający SL, TP, TS i BE oraz wyliczający zysk/stratę po ich osiągnięciu. Przyciski Close Buy, Close Sell, Close All dostępne na wykresie – Nowość!
  • Spread Info – informuje o aktualnym, maksymalnym i średnim spreadzie.
  • Swap Kalkulator – kalkulator punktów swapowych.

Wersja instalacyjna

Koniec z kopiowaniem plików i szukaniem odpowiednich katalogów. FCT przeszła metamorfozę i obecnie występuje w wersji instalacyjnej. Po uruchomieniu pliku .exe program automatycznie wyszuka wszystkie zainstalowane na dysku komputera terminale MetaTrader 4 i samoczynnie przeniesie pliki do odpowiednich katalogów. Użytkownik może wybrać na których terminalach i które narzędzia z FCT zostaną zainstalowane.

forex club tools instalacja

Okno instalacyjne FCT

Nowe funkcje

manager pozycji forex

Manager Otwartych Pozycji

  1. Manager Otwartych PozycjiExpert Advisor asystujący w tradingu – doczekał się rozbudowy. Zostały dodane przyciski widoczne na wykresie, które umożliwiają bardzo szybkie zamknięcie wybranej grupy transakcji (podział na Buy/Sell) lub wszystkie jednocześnie. Ta funkcja, w połączeniu z wcześniej oferowanymi informacjami MOP i wbudowanym w MT4 modułem „One Click Trading”, sprawia, że wszystko co potrzebne traderowi do handlu znajduje się na naszym wykresie.
  2. Swap Kalkulator – dotychczas były wyświetlane wartości swapu dla jednej strony w zależności od wybranego kierunku transakcji. Obecnie pokazywane są wartości swap dla Long i Short, niezależnie od rodzaju pozycji.

Jak otrzymać Forex Club Tools

Jeśli nie masz jeszcze FCT lub posiadasz tylko starą wersję, wystarczy, że założysz profil na Forum Forex Club oraz wprowadzisz dane swojego konta brokerskiego niezbędne do weryfikacji.

Uzyskaj dostęp do Panelu Klubowicza

Co o tym sądzisz?
Lubię
75%
Interesujące
25%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.