Literatura
Teraz czytasz
Książka “Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu” już dostępna
0

Książka “Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu” już dostępna

utworzył Forex Club11 października 2023

Pieniądze pozwalają kupić wiele rzeczy, ale żadna z nich nie jest warta więcej niż niezależność. To ona ustanawia sprawczość, dzięki której możemy kreować styl życia według własnych potrzeb i oczekiwań, dążąc do spełnienia, które dla każdego ma inne znaczenie.

Pieniądz to potężne narzędzie ułatwiające poruszanie się po współczesnym świecie. Wiedza o nim ma kluczowe znaczenie, ale okazuje się, że większość z nas ma ciekawsze sposoby wykorzystania cennego czasu niż myślenie o pomnażaniu majątku. Zaniedbywanie finansów naraża jednak na ataki ze strony różnej maści szarlatanów. Im bardziej inwestowanie wydaje się skomplikowane, tym bardziej staje się rentowne dla „doradców”, stanowiąc dla nas źródło kosztów. Ta książka jest o tanim inwestowaniu indeksowym, stanowiącym filar procesu gromadzenia majątku, w którym nie chodzi o bogactwo sensu stricto.

Forex Club ma przyjemność objąć to wydanie swoim patronatem.

Horyzont inwestycyjny sięgający emerytury

Książka “Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu” oferuje konkretne rozwiązanie, w jaki sposób zarządzać finansami, aby w drugiej połowie swojego życia nie musieć martwić się o niedobór pieniędzy. Skierowana jest mniej do inwestorów, a bardziej do zwykłych pracowników, przedsiębiorców, którzy chcieliby zadbać o swoją finansową przyszłość.

O autorze

JL Collins to autor książek, ekspert finansowy i bloger, który zyskał międzynarodową sławę dzięki swojemu blogowi, na którym dzieli się wskazówkami dotyczącymi osiągnięcia niezależności finansowej. Collins uważa, że najważniejszym narzędziem budowania bogactwa są akcje i fundusze indeksowe, co wyjaśnia w swojej książce „Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu”. Jego celem jest przekazanie wartości wolności finansowej i nauka czytelników, jak osiągnąć niezależność finansową poprzez długoterminowe inwestowanie.

Gdzie kupić

Książka do nabycia w księgarni Maklerska.pl w cenie 84 zł.

Dla wszystkich naszych klubowiczów przygotowaliśmy rabat w wysokości -5% na zakup tej książki. Już niebawem na łamach naszej strony pojawi się recenzja książki oraz konkurs, w którym będzie można wygrać dwa egzemplarze.

Dołącz do Forex Club i skorzystaj z -5% rabatu na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Co o tym sądzisz?
Lubię
33%
Interesujące
67%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.