Aktualności
Teraz czytasz
Giełda Coindeal rozdaje swoje tokeny. Pula wynosi 45 mln sztuk
7

Giełda Coindeal rozdaje swoje tokeny. Pula wynosi 45 mln sztuk

utworzył Michał Sielski27 czerwca 2019

Jedna z giełd kryptowalut na świecie – Coindeal – rozpoczęła akcję rozdawania bezpłatnych tokenów, które stworzyła. Pula jest ogromna, bo wynosi aż 45 000 000 tokenów. Aby otrzymać token trzeba spełnić pewne warunki, które opisujemy poniżej.


AKTUALIZACJA: GIEŁDA COINDEAL KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ Z DNIEM 19 LUTEGO 2023 R.


Wszyscy użytkownicy giełdy, nawet ci, którzy nie dokończyli procesu rejestracji, bądź nigdy nie wykonali żadnej transakcji, ale zostawili swoje adresy internetowe, otrzymują właśnie maile.

Czytamy w nich między innymi:

„Cześć! Z tego, co wiemy, nadal nie odebrałeś swoich darmowych tokenów CDL! Nie czekaj dłużej i zacznij działać. Zaloguj się do swojego konta i odbierz swoje tokeny. Przypominamy, że rozdajemy je całkowicie za darmo! Każdy w pełni zweryfikowany użytkownik może odebrać 100 darmowych tokenów CDL.”

100 tokenów dla 450 tys. osób

Firma chce rozdać po 100 tokenów dla 450 tys. swoich użytkowników. Zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy, ale każdy dostanie tyle samo. Niezależnie od tego ile ma na koncie, jaki robi obrót itd. Liczba dostępnych tokenów cały czas więc spada, a firma kontynuuje promocję i podsyca emocje. Na głównej stronie cały czas pojawiają się informacje o kolejnych osobach (imiona i kraj pochodzenia), które otrzymały profity.

Co zrobić, by dostać tokeny CDL

Aby je otrzymać, trzeba jednak spełnić kilka warunków. Przede wszystkim trzeba mieć konto w Coindeal, ale musi też ono przejść pełną weryfikację. Jest ona wielostopniowa, bo pełna weryfikacja pozwala na handel wszystkimi dostępnymi na platformie kryptowalutami.

Trzeba więc wysłać zdjęcia dowodu osobistego, prawa jazdy, bądź paszportu. Standardem jest oczywiście potwierdzenie adresu e-mail, numeru telefonu oraz logowanie z wykorzystaniem Google Authenticator. Po podaniu wszystkich danych osobowych następuje jeszcze weryfikacja tożsamości i można odebrać tokeny, a także w pełni korzystać z możliwości handlu kryptowalutami. Zwłaszcza, że znowu wracają do łask, a ostatnia zmienność na królu kryptowalut – czyli oczywiście Bitcoinie – pozytywnie zaskakuje. W ciągu tygodnia kurs BTC wystartował z poziomu 8,6 tys. USD i na razie zatrzymał się na wysokości 13,8 tys. USD.

bitcoin wykres

Wykres Bitcoin, interwał D1. Źródło: xStation 5 XTB

Co o tym sądzisz?
Lubię
84%
Interesujące
11%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
5%
O Autorze
Michał Sielski
Zawodowy dziennikarz od ponad 20 lat. Pracował m.in. w Gazecie Wyborczej, ostatnio związany z największym portalem regionalnym - Trojmiasto.pl. Na rynku finansowym obecny od 18 lat, zaczynał na GPW, gdy na rynek dopiero trafiały akcje PKN Orlen, TP SA. Ostatnio inwestycyjnie skupiony wyłącznie na rynku Forex. Prywatnie skoczek spadochronowy i miłośnik polskich gór.