Konkursy i promocje
Teraz czytasz
Rabat prowizji -25% w XTB tylko z Forex Club
0

Rabat prowizji -25% w XTB tylko z Forex Club

utworzył Paweł Mosionek4 marca 2018

Udało się! Po raz kolejny wynegocjowaliśmy dla Was preferencyjne warunki handlu. Od 1-go marca 2018 r. każdy nowy klient XTB ma możliwość otrzymania zwrotu prowizji i spreadów w wysokości 25%. To jedyna taka oferta, która została dedykowana tylko i wyłącznie naszym klubowiczom. Szczegóły promocji przedstawiamy poniżej.

Jak to działa?

  • Zakładasz konto realne w XTB przez stronę Forex Club – LINK
  • Po otwarciu konta należy zgłosić chęć udziału w promocji wysyłając e-mail na adres sales@xtb.pl (Promocja „Rabat transakcyjny -25% z Forex Club”)
  • Przez 60 dni handlujesz na preferencyjnych warunkach.
  • Po upływie miesiąca broker zwraca na Twój rachunek 25% wartości zapłaconej prowizji lub spreadu za miesiąc poprzedni.

Warunki promocji -25%

  1. Rabat przysługuje tylko nowym klientom, którzy założą realny rachunek poprzez stronę Forex Club.
  2. 60 dni przez które naliczana jest wartość kosztów podlegających zwrotowi liczone jest od daty aktywacji promocji (przesłania maila do XTB).
  3. Rabat obejmuje wszystkie rodzaje kont/platform oraz wszystkie rodzaje instrumentów z wyłączeniem Equity CFD, ETF CFD, CFD na kryptowalutach, Akcjach Syntetycznych oraz Opcjach.
  4. Wartość środków pieniężnych w wysokości 25% spreadu lub prowizji zostaje zwrócona bezpośrednio przez brokera na konto inwestycyjne na początku kolejnego miesiąca kalendarzowego za miesiąc poprzedni
  5. Uczestnictwo w promocji nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi wymogami w postaci wpłaty min. depozytu, czy wykonania określonego obrotu.

Przypominamy także, że każdy z Was może również otrzymać od XTB książkę inwestycyjną na start oraz kurs inwestycyjny – w tym celu wystarczy wspomnieć o tym swojemu opiekunowi rachunku przy pierwszym kontakcie.

Co o tym sądzisz?
Lubię
100%
Interesujące
0%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Paweł Mosionek
Aktywny trader na rynku Forex od 2006 roku. Redaktor portalu Forex Nawigator oraz redaktor naczelny i współtwórca serwisu ForexClub.pl. Prelegent konferencji "Focus on Forex" na SGH w Warszawie, "NetVision" na Politechnice Gdańskiej oraz "Inteligencja finansowa" na Uniwersytecie Gdańskim. Dwukrotny zwycięzca "Junior Trader" - gry inwestycyjnej dla studentów organizowanego przez DM XTB. Uzależniony od podróży, motocykli i skoków spadochronowych.