Aktualności
Teraz czytasz
Purple Trading dołącza do partnerów Forex Club. Rabat prowizji do -38%
0

Purple Trading dołącza do partnerów Forex Club. Rabat prowizji do -38%

utworzył Forex Club4 maja 2023

Purple Trading, broker ECN/STP wywodzący się z Czech, dołącza do grupy partnerów Forex Club. Dzięki temu nasi Klubowicze zyskują aż do -38 % niższą prowizję, a klienci Purple dostęp do wszystkich benefitów oferowanych przez nasz serwis. Nie jesteś członkiem Forex Club, a posiadasz już konto w Purple Trading? Nic straconego! Szczegóły poniżej.

Purple Trading z rabatem prowizji do -38%

Od samego początku naszego istnienia, staramy się wspierać traderów na każdej możliwej płaszczyźnie. Tak jest i tym razem. Dzięki wypracowanym, indywidualnym warunkom dla naszych Klubowiczów, zapewniliśmy traderom dostęp do obniżonej prowizji względem standardowych stawek. Bez dodatkowych warunków.

Stawki prowizji dla kont ECN

Rodzaj konta STANDARD PRIME VIP
Standardowy wymagany depozyt 100 EUR od 20 000 EUR do 60 000 EUR > 60 000 EUR
Wymagany depozyt z Forex Club 100 EUR od 5 000 EUR od 5 000 EUR
Dźwignia* 1:30 – 1:500 1:30 – 1:500 1:30 – 1:500
Standardowa prowizja 10 USD / lot 8 USD / lot 5 USD / lot
Prowizja z Forex Club 8 USD / lot 5 USD / lot 5 USD / lot
Rabat prowizji z Forex Club w % -20% -38%
Wymagana aktywność NIE NIE NIE
Aplikacja Forex Club – Podatek*** TAK TAK TAK
  1. *Poziom dźwigni zależy od klasyfikacji klienta (detaliczny 1:30 / doświadczony 1:100 / profesjonalny 1:500).
  2. **Rabat przyznawany jest automatycznie wszystkim osobom, które otworzą rachunek poprzez stronę ForexClub.pl. Nie ma dodatkowych wymagań lub ograniczeń.
  3. ***Dostęp do aplikacji Forex Club – Podatek bezpłatny dożywotnio dla aktywnych kont, będących w grupie Forex Club.

Jak otrzymać obniżoną prowizję.

  • Przejdź do formularza rejestracyjnego z tego linka.
  • Wypełnij wniosek i prześlij skany swoich dokumentów.
  • Automatycznie otrzymasz obniżoną stawkę prowizyjną.
  • Nie ma dodatkowych warunków w postaci doświadczenia, obrotu czy ograniczeń czasowych.
  • Dla pewności po pierwszej zawartej transakcji upewnij się czy została pobrana odpowiednia stawka prowizji.

Posiadasz już konto w Purple?

Posiadasz już konto realne w Purple, a chciałbyś dołączyć do nas? Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci szczegóły dot. bardzo prostej procedury przypisania Twojego rachunku do naszej grupy.

Dołączając do Forex Club, automatycznie otrzymujesz obniżoną prowizję, jak i dostęp do wszystkich benefitów przez nas oferowanych, w tym dożywotniego dostępu do aplikacji Forex Club – Podatek (warunkiem jest posiadanie aktywnego konta, czyli takiego na którym cały czas odbywa się handel).

Co o tym sądzisz?
Lubię
0%
Interesujące
100%
Heh...
0%
Szok!
0%
Nie lubię
0%
Szkoda
0%
O Autorze
Forex Club
Forex Club jest jednym z największych i najstarszych polskich portali o tematyce inwestycyjnej - forex i narzędzi wykorzystywanych w tradingu. To autorski projekt zapoczątkowany w 2008 roku i rozpoznawalna marka ukierunkowana na rynek walutowy.